This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
 
 
 

 

ГОЛОВНА

 

!!!! НАШ НАПРЯМОК ТИЖНЯ!!!!

Знайомтесь - це місто Хум.
Місто легко можна назвати найзатишнішим в Хорватії або, навіть, в світі! Всі місцеві абсолютно заслужно можуть пишатися своєю домівкою. Адже всі ці (за різними даними) 17 - 23 особи мешкають в місті, що було зазначено, як найменше в світі.

З часів 11 сторіччя місто не змінилося. Дух середньовіччя ретельно та з турботою зберігався в цих стінах. В 1977 році навіть була відновлена традиція виборів перфекту міста - всі чоловіки з міського приходу вирізають ім'я необхідного кандедату на спеціальному девер'яному ціпку. А ми з Вами вже розуміємо, що обсяг населення, в цілому, та, зокрема, кількість кандидатів надає можливість розмістити всі імена на одному ціпку :) 

Церемонія завершується символічно. Як це буває у казках, коли Старий рік у вигляді дядуся з червоним носом передає естафету Новому (зазвичай - це пухкенький малюк або молодий парубок з рум'янцем та носом, що тільки-тільки починає свій шлях до справжнього червоного), так само старий перфект передає ціпок та ключі від найменшого міста в світі. Ну, а вже після виборів - Народний Фестиваль, на якому істрійці з радістю пригощяють гостей міста різними домашніми смаколиками.

А , як Ви гадаєте, що за місто було обрано, як місто-побратим цієї малечі? Так, Друзі, це саме Пекін - найкрупніший мегаполіс на планеті.

Тури в Хорватію / п-ів Істрія / 13.06 – 20.16.15 (7 ночей) = від 871євро за 2-міст. номер
Включає:
- авіапереліт Київ – Пула – Київ
- груповий трансфер Аеропорт – Готель - Аеропорт
- проживання 7 ночей в 2-міст. номері Готеля Sol Polynesia (Apartaments) / без харучвання
- мед страховку

Додаткого сплачується – 36євро/особа

 
 

micehouse.com.ua